Barová technika Mazzer

MAZZER LUIGI S.R.L. bola založená v 50-tych rokoch ako precízna strojová dielňa a o pár rokov neskôr sa stala lídrom vo výrobe komecných mlynčekov na kávu.
Od počiatku spoločnosť Mazzer nikdy nezmenila svoju filozofiu orientovanú na precíznosť a spoľahlivosť svojich mlynčekov na Celý proces výroby je uskutočňovaný za pomoci pokročilej technológie a striktných kontrol kvality v 7000 m2 veľkej fabrike nachádzajúcej sa v Gardigiano di Scorze (Benátky).

Mlynčeky Mazzer sú distribuované vo viac ako 70-tich krajinách a obdržali prestížne označenie VDE (Európsky trh) a ETL (trh USA a Kanady) doležité pre bezpečnosť mlynčekov a pre alimentárnu kompatibilitu materiálov.

Snažiac sa skonsolidovať svoje líderstvo v tomto sektore, preskúmavanie nových trhov a posilňovanie svojej spolupráce s hlavnými talianskymi a zahraničnými spoločnosťami kávového priemyslu, Mazzer neustále preskúmava a vyvíja nové produkty aby uspokojil požiadavky trhu, starajúc sa o svoju silu, ktorá túto značku spravila tak populárnu po celom svete.

V prípade záujmu o ktorýkoľvek z ponúkanych modelov mlynčekov na kávu Mazzer nás prosím kontaktujte na jednom z tel. čísel alebo na e-mailovej adrese.


\"\"