Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Krok 1. REGISTRÁCIA

Pred prvým nákupom doporučujeme zaregistrovať sa kliknutím na ikonku NOVÁ   REGISTRÁCIA
Ak sa nechcete registrovať prejdite ku kroku č.2.
Do registračného formulár vypíšte potrebné údaje.
Pri ďalšom nákupe Vám stačí sa prihlásiť prihlasovacím menom, ktoré si sami určíte na konci novej registrácie a nemusíte pri každej objednávke opätovne vypisovať potrebné údaje.
Kliknite na  tlačidlo ZAREGISTROVAŤ.
Na Vami zadaný e-mail Vám pride potvrdená registracia s prihlasovacím menom a heslom. Starostlivo si ich uchovajte pre budúce nákupy.
Pri každom ďalšom Vašom prihlásení už netreba vyplňovať Vaše údaje.
Následne kliknite na ikonku PRIHLÁSENIE, zadajte Meno a Heslo a kliknite na PRIHLÁSIŤ.

Krok 2. VÝBER TOVARU

Už si stačí len vyberať z ponuky v ľavom stĺpci. Vždy jednoduchým kliknutím na položku sa dostávate detailnejšie na zvolený produkt. Ak ste si vybrali, kliknite na tlačidlo KÚPIŤ. Ešte predtým môžete zmeniť počet kusov o koľko máte záujem, štandardne je preddefinovaný počet kusov (resp. balení) 1. Ak chcete ďalej pokračovať v nákupe , kliknite na tlačidlo POKRAČOVAŤ V NÁKUPE , alebo len jednoducho ďalej vyberajte z ľavého ponukového stĺpca.

Krok 3. DOKONČENIE NÁKUPU

Ak ste si už vybrali všetko, čo ste chceli, vyberte si pre Vás vyhovujúci spôsob doručenia a  kliknite na tlačidlo OBJEDNAŤ. Zobrazí sa Vám vaša objednávka.

Ak ste prihlásený a zaregistrovaný Vaše údaje sú už vyplnené a stačí kliknúť na ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU.
Ak ste sa nezaregistrovali,  alebo nie ste prihlásený vyplňte prosím požadované údaje a kliknite na ODOSLAŤ  OBJEDNÁVKU. V oboch prípadoch či ste prihlásený alebo neregistrovaný Vám príde automaticky na Vami zadaný e-mail potvrdenie o Vašej objednávke aj s údajmi ako zaplatiť.

 


Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk