Barová technika Quamar

Spoločnosť Quamar vznikla v roku 1997 v talianskom meste Altivole. Aj napriek obdobiu silnej recesie sa podarilo dvom partnerom dosiahnuť rast a stabilizáciu predaja. Preto aby spoločnosť neustále rástla a rozvíjala sa, bolo zásadné zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov a udržanie špecializovaných odborníkov.

V decembri roku 2005 sa společnosť Quamar značne rozširuje. V tomto období dochádza k odkupu spoločnosti významného výrobcu v odvetví, firmy Fiorenzato a to spolu s jej know-how, prevzatím mnohoročných skúseností a kvalifikovaných zamestnancov.

Vysoká kvalita, robustnosť, jednoduché použitie a najvyššiu spoľahlivosť zostávajú kľúčovými faktormi výroby. Tie sú prepojené v kvalitných popredajných službách a to tak, aby boli splnené všetky želania zákazníkov. Dôležitou zložkou spoločnosti je tiež neustály vývoj a inovácie smerom k zvyšovaniu kvality a maximálnemu konfortu použitia. S tým úzko súvisí dynamika a neustála snaha zlepšovanie pracovných procesov.

Inovácia, flexibilita produktov a úplná spokojnosť zákazníka sú ciele, ktoré Quamar stavia do popredia ako aj kvalitu, na ktorej sa podieľa myslenie a práca každého zamestnanca, od dielne k vedeniu.

Sortiment spoločnosti Quamar má v oblasti barovej techniky široký záber, zahŕňa: mlynčeky na kávu, odšťavovače, mixéry, výrobníky čokolády, drviče ľadu, výrobníky ľadu a ešte oveľa viac.

V prípade záujmu o ktorýkoľvek z ponúkanych modelov barovej techniky Quamar nás prosím kontaktujte na jednom z tel. čísel alebo na e-mailovej adrese.

Usporiadať podľa 
Výrobca 


naša cena 459,00 EUR

imgnaša cena 449,00 EUR

imgnaša cena 749,00 EUR

imgnaša cena 199,00 EUR

imgnaša cena 299,00 EUR

imgnaša cena 449,00 EUR

img
bežná cena 29,00 EUR

naša cena 22,90 EUR

img


\"\"